English

REW İstanbul

Ake Çevre Teknolojileri patentli ve tescilli, ekonomik, yenilikçi ve çevreci ürünlerini sergileyecek

Sürdürülebilir bir geri kazanım sisteminin geliştirilebilmesi ve yasal altyapı çerçevesinde kaynağında ayrı toplama, ayırma ve geri dönüşüm uygulamalarının ülke geneline yayılması için yerel yönetimlerle işbirliği yapan Ake Çevre Teknolojileri Türkiye’nin ilk patentli, tescilli, ekonomik ve yenilikçi ürünleriyle REW İstanbul 2018 ‘de ziyaretçileriyle buluşacak. Ake Çevre Teknolojileri REW İstanbul 2018’de 14. Salon E-52’de Atıkmatik Otomat Serisi, Ake Sepet Grubu ve Ake Kumbara grubu gibi kendi markalarını da sergileyecek.

Ake Çevre Teknolojileri Türkiye’de değerlendirilebilir atıklar konusunda sürdürülebilir bir geri kazanım sisteminin geliştirilebilmesi ve yasal altyapı çerçevesinde kaynağında ayrı toplama, ayırma ve geri dönüşüm uygulamalarının ülke geneline yayılması için yerel yönetimlerle işbirliği yapmaktadır.

15-17 Şubat 2018 tarihleri arasında 14.Salon E-52 nolu stantta Atıkmatik Otomat Serisi,Ake Sepet Grubu,Ake Kumbara Grubu gibi kendi markalarını sergileyecek olan Ake Çevre Teknolojileri bu markaların yanı sıra Türkiye’de ilk,patentli ve tescilli,ekonomik,yenilikçi çevreci ürünleri ziyaretçileriyle buluşturacak.