English

REW İstanbul

Avrasya’nın lider çevre teknolojileri fuarı REW İstanbul, 12. kez kapılarını açtı!

REW İstanbul 2016, 17 farklı ülkeden 240 firmaya ev sahipliği yapıyor…

12. Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul 2016, 28-30 Nisan tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nün 12 ve 14 numaralı büyük salonlarında düzenleniyor. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın katkılarıyla İFO Fuarcılık tarafından organize edilen fuarda katı atık, su ve atık su arıtımı, bio-enerji, atık toplama ve taşıma araçları, ayırma, arıtma ve presleme makineleri, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, yenilebilir enerji teknolojileri ve kentsel çevre temizlik araçları gibi onlarca farklı kategoride yenilikler sergileniyor. REW İstanbul, geçen sene olduğu gibi yine
İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı İSG Avrasya ile eş zamanlı olarak gerçekleştiriliyor.

Avrasya’nın lider çevre teknolojileri buluşması REW İstanbul, 28 Nisan Perşembe günü kapılarını açtı. Yurt içi ve yurt dışından sektör firmalarının, “Katı Atık”, “Atık Su”, “Atık Gaz” ve “Yeşil Enerji” ana başlıkları altında tüm yeni makine, ekipman, sistem, uygulama ve teknolojinin bir arada sergilediği fuarı, 800’ü 50 farklı ülkeden olmak üzere 12 bin 750 profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

REW İstanbul, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın düzenlediği özel oturumlara da ev sahipliği yapıyor!

Standlardaki teknoloji şovunun yanı sıra çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapan REW İstanbul’da, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, fuara özel konferans programı düzenliyor. Bu kapsamda, Bakanlığa bağlı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü, “atık ve katı atık yönetimi” ile “toprak ve su yönetimi” ve bunlara ilişkin yönetmeliklerin konu edileceği oturumlar gerçekleştiriliyor.

Ziyaretçiler, aynı anda iki fuar gezebiliyor

REW İstanbul 2016, geçen yıl olduğu gibi yine İSG Avrasya İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı’yla eş zamanlı olarak bitişik salonlarda düzenleniyor. Ziyaretçiler, bir tarafta geri dönüşüm, atık yönetimi ve çevre teknolojilerini takip ederken, aynı anda “Kaza Önleme, İş Güvenliği ve Risk Yönetimi” alanındaki en yeni ürün, teknoloji, ekipman, hizmet ve uygulamaları da bir arada görebiliyor.