English

REW İstanbul

Çeksan 15-17 Şubat’ta REW İstanbul’da ürünlerini sergileyecek

1989 yılında kurulan Çeksan, yurtiçindeki yaygın satış ağı sayesinde belediyelere, toplu konut alanlarına, ağır sanayi tesislerine, askeri birliklere, organize sanayi bölgelerine, turistik tesislere, üniversitelere, kamu kurumlarına, özel sektöre ve çevre duyarlılığına sahip tüm kuruluşlara araç üstü vakumlu yol süpürme makinaları ve çekilir tip mekanik yol süpürme makinalarıyla hizmet vermektedir.

Aynı zamanda yurtdışındaki temsilcilikleri, distribütörleri ve kendi bünyesinde yer alan dış ticaret ve pazarlama ekibiyle birlikte bugün dünyanın neredeyse her kıtasında 43 ülkeye ihracatını devam ettirmektedir.

Kalitesinden ödün vermeyen Çeksan, sektöründe marka olmuş tedarikçilerle çalışmakta olup, müşteri odaklı faaliyetlerini desteklemek adına satış sonrası servis operasyonunu da yetkin teknik ekibiyle gerçekleştirmektedir. Satışını yaptığı tüm makinaların yerinde ya da fabrikada montaj hizmeti, periyodik ve arıza bakım ile yedek parça hizmetleriyle de ön plana çıkmaktadır.

Makinalarının yüksek performansı, sağlamlığı ve zamanında teknik desteği ile vizyonunu daha da geliştirmek için sürekli yenilikler peşinde koşmaya devam eden Çeksan, REW İstanbul 2018’de 14.Salon E-30 nolu standında ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Fuarda Sergilenecek Markaların İsimleri:

VKM-6000

VKE-240

VHS-2000

Fuarda Sergilenecek Ürünler: Kamyon üstü yol süpürme araçları, elektrikli elle çekilir tip yol süpürme araçları, hidrostatik kompakt yol süpürme araçları.