English

REW İstanbul

Çeksan, VKM 6000, HMT 2000, VKE 240 markalı yol süpürme makinalarını 16-19 Mart’ta REW İstanbul’da sergileyecek

1989 yılında kurulan Çeksan, başarılı geçmişiyle dünyanın lider yol süpürme makinaları üreticisi olma vizyonuyla hareket etmektedir. Yurtiçindeki yaygın satış ağı sayesinde belediyelere, toplu konut alanlarına, ağır sanayi tesislerine, askeri birliklere, organize sanayi bölgelerine, turistik tesislere, üniversitelere, kamu kurumlarına, özel sektöre ve çevre duyarlılığına sahip tüm kuruluşlara araç üstü vakumlu yol süpürme makinaları ve çekilir tip mekanik yol süpürme makinalarıyla hizmet vermektedir.

Aynı zamanda yurtdışındaki temsilcilikleri, distribütörleri ve kendi bünyesinde yer alan dış ticaret ve pazarlama ekibiyle birlikte bugün dünyanın neredeyse her kıtasında ihracatını devam ettirerek yol süpürme araç ve ekipmanlarında aranan bir marka haline gelmeyi başarmıştır.

REW İstanbul’a belediyeler ve çevre temizlik ekipmanları kullanan diğer kamu kuruluşları ile özel temizlik firmalarına ulaşmak için katılan yol süpürme makinaları üreticisi Çeksan; REW İstanbul süresince VKM: Araç Üstü Vakumlu Süpürme Makinası, HMT: Çekilir Tip Mekanik Süpürme Makinası ve VKE: %100 Elektrikli Elle Çekilir Vakumlu Yol Süpürme Makinasını 14. Salon E-40 nolu standında ziyaretçileriyle buluşturacak.