English

REW İstanbul

Çevre teknolojileri sektörü 16-19 Mart’ta 13. kez REW İstanbul’da buluşuyor!

İFO Fuarcılık tarafından “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” başlıkları altında Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilen REW İstanbul 2017, 16 Mart’ta kapılarını açıyor. Bu yıl 13.’sü düzenlenen fuarı ziyaret edenler, çevre ve atık yönetiminin sunduğu fırsatlar ile bu alandaki alternatif teknolojileri yerinde görebilecek. REW İstanbul aynı zamanda, network ağlarını genişletmeyi hedefleyen sektör profesyonellerine Avrasya bölgesindeki firmalarla yeni iş anlaşmaları yapma imkanı da sağlayacak. Yurt içi ve yurt dışından 12 bin profesyonelin ziyaret edeceği fuar, özellikle sanayiciler ile Organize Sanayi Bölgeleri ve Belediyelerin çevre teknolojileri yatırımlarına karar verdiği en önemli ticari platform olarak öne çıkıyor. Sergilenen yeniliklerin yanı sıra, alanında uzman konuşmacıların söz alacağı, zengin içerikli konferans programlarına da ev sahipliği yapan Uluslararası REW İstanbul 2017, geçen yıl olduğu gibi İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı İSG Avrasya ile eş zamanlı gerçekleştiriliyor.

Katı atıktan biyogaza, kentsel temizlik araçlarından geri dönüşüme, atık toplamadan kimyasal arıtıma, su ve atık sudan yeşil enerjiye kadar bu alandaki tüm içeriklerin bir arada sergilendiği REW İstanbul’a bu yıl 27 ülkeden 350 firma katılıyor. 2005 yılından beri düzenlenen ve Avrasya bölgesinin lider buluşması olan fuar, sergilenen ürün ve hizmetlerin yanı sıra özellikle geniş kapsamlı konferans programı ile de öne çıkıyor. Tüyap Beylikdüzü’ndeki Avrasya’nın lider çevre teknolojileri fuarını başta sanayi, ticaret ve zanaat sektörlerindeki karar verici yetkililer ile satınalma sorumluları olmak üzere, atıktan mamul ve yarı mamul üreten sektör temsilcileri, sanayiciler, makine ve ekipman üreticileri, OSB yetkilileri, Bakanlık İl Çevre Müdürlükleri, İSG profesyonelleri ve akademisyenler takip ediyor.

Çevre teknolojilerinde söz sahibi olmak isteyenlerin adresi yine REW İstanbul…

Avrasya bölgesinin yeni pazarlarına ulaşmak, yerel yönetimlerle bir araya gelmek ve başta OSB’ler olmak üzere sanayicilerin çevre yatırımlarına dahil olarak ticaret hacimlerini artırmak isteyen firmalar, yıllardır sektörün tek buluşma adresi olan REW İstanbul’u tercih ediyor. Sektörün yeni aktörlerinden olan ve fuarda yerini alan Orion Çevre de REW İstanbul’un güç ve prestij açısından önemini vurgularken; Fonroche Güneş Enerjili Aydınlatma Sistemleri ile Green Machines Süpürme ve Hizmet Araçlarını fuarda tanıtacak.

REW İstanbul’un katılımcılarından olan Vermeer Makine ise standında ağaç yongalama makinası, yongalama esnasında yükleme amaçlı kullanılacak mini yükleyici ve kanal kazı makinasını sergileyecek.

İSG Avrasya Fuarı ile eş zamanlı düzenlenecek olan REW İstanbul 2017’ye katılım ve online davetiye için www.rewistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.