English

REW İstanbul

Çevre teknolojilerinin 15. buluşması 21-24 Mart’ta, yeni salonlarda!

Çevre teknolojilerinin 15. buluşması 21-24 Mart’ta, yeni salonlarda!

Tarsus Turkey / İFO Fuarcılık tarafından T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlenen Avrasya’nın lider çevre teknolojileri buluşması REW İstanbul, sektörünü 15. kez ağırlamaya hazırlanıyor. Geri dönüşüm makinelerinden atık bertaraf teknolojilerine, çöp ayrıştırma sistemlerinden yeni nesil çevre temizlik araçlarına, su ve atık su arıtmadan biyoenerjiye kadar tüm sektörel yeniliklerin bir arada sergileneceği REW İstanbul 2019, yurt içi ve yurt dışından çok sayıda katılımcı firma ile ziyaretçiye, Tüyap Beylikdüzü’nün 8 ve 9. salonlarında ev sahipliği yapacak. 21 - 24 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşecek Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul’un ana gündemleri, sürdürülebilir atık yönetimi ve atıktan enerji üretimi ile özellikle sanayi kesiminin ve OSB’lerin çevre yatırımları olacak.

Başta belediyeler olmak üzere çevre sorumluluğu bulunan kamu kurum ve kuruluşlarından tüm KOBİ’lere, Organize Sanayi Bölgelerinden üretim gerçekleştiren her ölçekteki sanayi kuruluşuna kadar her kesime geri dönüşüm, atık yönetimi ve çevre teknolojileri konusunda alternatif çözümler sunan Uluslararası REW İstanbul, 21-24 Mart 2019 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek. “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” başlıkları altındaki en yeni ürün, makine, malzeme ve ekipmanın bir arada sergileneceği REW İstanbul 2019, yurt içi ve yurt dışından binlerce profesyoneli Tüyap Beylikdüzü’nde ağırlayacak.

Sektör gündemleri yine REW İstanbul 2019’a taşınıyor!

Katılımcı ve ziyaretçilerine uluslararası ölçekte eşsiz ticaret fırsatları sunan REW İstanbul, sergilenen yeniliklerin yanı sıra, atık yönetimi, geri dönüşüm ve sürdürülebilir çevre gündemlerinin konuşulduğu, bir dizi konferansa da ev sahipliği yapacak. Fuarın geleneksel konferans programı kapsamında, alanının uzmanları, sektör gündemlerine yönelik paylaşımlarda bulunurken, katılımcı firmalar da gerçekleştirecekleri ürün sunumlarında yenilikçi çözümlerini aktaracak.

21 – 24 Mart 2019 tarihlerinde 15. kez kapılarını açacak olan Uluslararası REW İstanbul hakkında detaylı bilgi ve fuara katılım için www.rewistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Atlas İnşaat Sanayi geri dönüşüm projeleri ile REW İstanbul 2019’a hazırlanıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yayınlamış olduğu yönetmelikler çerçevesindeAtlas İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi oluşan her tür atığı günümüzün son teknoloji ve sistemlerini kullanarak toplamak, geri dönüşümünü sağlamak, sıfır atık politikasını benimsemek, yenilenebilir enerji ve geri kazanım sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun için teknolojisini tüm dünyada kabul edilmiş tesisler kurarak daha temiz, daha sağlıklı, yaşanabilir ortamlar kurmayı hedefleyen Atlas İnşaat REW İstanbul 2019’da 8.Salon F-10 nolu standlarında ziyaretçilerini karşılamaya hazırlanıyor.

Evsel nitelikli katı atıkların kaynağında ambalaj atıkları, organik atık ve diğer atıklar olarak üç ana kategoriye ayrılarak toplanmasını sağlamak, ambalaj atıklarını geri dönüşüme tabi tutmak, organik evsel atıklar, büyükbaş hayvan gübresi, kanatlı hayvan gübresi, pazar ve hal atıkları ve tarımsal atıklar, organik fermantasyon ile elektrik ve ısı elde etmek, kalan artığı toprağın ihtiyaç duyduğu organik gübre olarak işlemek, depolanacak atık miktarını (inorganik) minimize etmek başlıca hedeflerindendir. Daha önce katıldıkları 3 fuarda da standlarının oldukça ilgi gördüğünü söyleyen Atlas İnşaat fuar süresinin hemen hemen tamamını ziyaretçileri ile toplantı yaparak geçirdiklerini söylüyor.

REW İstanbul 2019’a ilk defa katılan Batıbant Madencilik fuar için gün sayıyor

Endüstriyel alanlarda malzeme transferi için gerekli kauçuk esaslı transfer bantlarının imalatını ve teknik hizmet servislerini sağlayan, Batıbant Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti. farklı yüzey yapıları ile kaydırma engelleyici kauçuk ve pvc bant çeşitleri, konveyör sistemleri hakkında tüm ürünler ve tesislerde şase üzerinde 3.000mm ye kadar garantili bant ekleme hizmeti vermektedir. REW İstanbul 2019’ a ilk defa katılacaklarını söyleyen Batıbant madencilik gerekliliği arttırarak devam eden geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamak ve ürünlerini sergilemek için 9.Hall A-12 de ziyaretçileri ile buluşacak.

Batıbant fuarda sergileyecek ürünlerinin özellikle kauçuk pvc esaslı konveyör bant çeşitleri ve konveyör için gerekli tüm ekipmanlar olduğunu söylüyor.