English

REW İstanbul

Eriez ziyaretçileriyle REW Istanbul 2016’da bir araya gelecek

Eriez Magnetics Europe, geri dönüşüm sektörü için demir ve demir dışı ayrıştırmada kullanılan manyetik ve metal ayrıştırma ekipmanlarının dizayn ve üretimini yapmaktadır. Eriez makineleri, kentsel atıklardan parçalanmış araçlara, elektrik ve elektronik atıklardan kırılmış cam, plastik ve döküm kumunda atık süreçlerini etkin ve ekonomik olarak işleyen çözümler üretmektedir.

Avrupa merkez ofisini South Wales’te açan Eriez, geri dönüşüm test merkezinde müşterilerine atık işleme süreçlerinde hangi ekipman kombinasyonun daha uygun olduğunu belirliyor. Bu merkezde firmanın ayrıştırma, titreşimli besleme ve metal dedektör ekipmanları gibi çeşitli makineleri bulunmaktadır.

Eriez standında geri dönüşüm sektörü için geliştirdiği geniş kapsamlı ekipmanlarından girdap akımlı separatör, hurda demirin zarar veren parçalarını uzaklaştıran manyetik separatör, ürün akışından atık demir parçalarına yönelik çözüm sağlayan manyetik silindirler ile parçalayıcı ve ufalayıcıları koruyan metal dedektörlerini sergileyecek.

REW İstanbul’u Eriez Europe’in geri dönüşüm sektörü için geliştirdiği son ürünleri Türkiye pazarına tanıtmak için önemli bir platform olarak tanımlayan firma, Avrupa’dan büyük geri dönüşüm firmalarının yanı sıra ayrıştırma ekipmanları için MRF site operatörleri sağlayan küçük firmalarla da çalışmaya devam ediyor. Eriez, REW İstanbul 2016 süresince 12. Salon F-12 nolu standında metal atıkların ayrıştırılmasındaki etkili yöntemlerini ziyaretçileriyle paylaşacak.