English

REW İstanbul

Ersem Plastik ve Granül plastik atıkların geri dönüşümünü REW İstanbul’da sergileyecek

1993 yılında kurulan Ersem Plastik son kullanıcı ve endüstriyel plastik atıklarından poliolefin plastiklerini PE, PP, PS, ABS granül halinde geri dönüştürmektedir. REW İstanbul’u sektörü bir araya getiren, yerli ve yabancı potansiyel müşterilerle yeni ilişkiler kurmak için önemli bir platform olarak değerlendiren firma, 28-30 Nisan tarihlerinde enjeksiyon ve ekstrüzyon için çeşitli MFI değerlerinde üretilen ES RPP, ES RPE, ES RPS, ES ABS serilerini ziyaretçileriyle buluşturacak. Ersem Plastik 12. Salon D-16 nolu standında müşterileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Fuarda sergilenecek ürünlerin teknik özellikleri:

RPP 100: Dönüştürülmüş Polipropilen (Piyasada bilinen adıyla moblen) Son kullanıcı ve endüstriyel atıklardan dönüştürülmüş PP siyah ve gri renklerde enjeksiyon ve ekstrüzyon için çeşitli MFI değerlerinde üretilmektedir.

RPP 200: Dönüştürülmüş Polipropilen (Piyasada bilinen adıyla moblen) Son kullanıcı ve endüstriyel atıklardan dönüştürülmüş kendi renklerinde ve istenilen renkte enjeksiyon ve ekstrüzyon için çeşitli MFI değerlerinde üretilmektedir.

RPP 300: Dönüştürülmüş Polipropilen (Piyasada bilinen adıyla moblen). Sadece endüstriyel hurdadan natürel renkte elde edilir.

RPE 100: Dönüştürülmüş Polietilen (Piyasada bilinen adıyla elteks). Son kullanıcı ve endüstriyel atıklardan dönüştürülmüş siyah ve gri renkte enjeksiyon ve ekstrüzyon için çeşitli MFI değerlerinde üretilmektedir.

RPE 200: Dönüştürülmüş Polietilen (Piyasada bilinen adıyla elteks) Son kullanıcı ve endüstriyel atıklardan dönüştürülmüş kendi renginde ve istenilen renkte enjeksiyon ve ekstrüzyon için çeşitli MFI değerlerinde üretilmektedir.

REP 300: Dönüştürülmüş Polietilen(Piyasada bilinen adıyla elteks) Sadece endüstriyel hurdadan natürel renkte elde edilir.

RPS 100: Son kullanıcı ve endüstriyel atıklardan dönüştürülür. Siyah ve gri renkte bulunur. Ekstra darbe mukavemeti için modifiye edilebilir. Enjeksiyon ve ekstrüzyon için çeşitli MFI değerlerinde üretilmektedir.

RPS 200: Son kullanıcı ve endüstriyel atıklardan dönüştürülür. Kendi rengindedir. Başka renge dönüştürülebilir. Ekstra darbe mukavemeti için modifiye edilebilir. Enjeksiyon ve ekstrüzyon için çeşitli MFI değerlerinde üretilmektedir.

ABS 100: Son kullanıcı ve endüstriyel atıklardan dönüştürülür. Siyah ve gri renkte bulunur. Enjeksiyon ve ekstrüzyon için çeşitli MFI değerlerinde üretilmektedir.