English

REW İstanbul

​ESLİ ENDÜSTRİ REW İSTANBUL 2019 İÇİN HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR!

ESLİ ENDÜSTRİ REW İSTANBUL 2019 İÇİN HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR!

Türkiye’de su arıtma sektöründe faaliyet gösteren, ESLİ END. ÜRÜN. PAZ. SAN ve TİC. LTD. ŞTİ. 1997 yılında, Aytekin Poçins ve Eslişah Poçins önderliğinde Antalya’da kurulmuştur. Fonksiyonel, kaliteli, pratik ve yenilikçi sağlam bir alt yapı ile gelişen teknolojileri yakından takip eden, bir marka haline gelmek amacıyla yola çıkan ESLİ 20 yıldır; bilgi, deneyim ve yenilikçi yaklaşımlarıyla tercih edilen marka haline gelmiştir.

ESLİ Endüstri, RAVENT, AQUALINE, POLLET WATER GROUP, WCY, STYRE, ATUADOR, AQUABİR, AQUALINE PLATINUM, JAMMY FILTER, TECFLO, TAE TANK markalarıyla Türkiye’de ve Dünyanın birçok ülkesinde çalışmalara imza atmıştır. 2003 yılında Pollet Water Grup bünyesine katılarak daha da güçlenmiş olan firma, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, ihtiyaçları belirleyip, uluslararası kalite standartlarına uygun üretimler yaparak, istikrarlı satış politikasıyla yurtdışı pazarlama faaliyetleriyle de birçok ülkeye ihracatlar yapmaktadır.

Güçlü Mühendis kadrosuyla, Deniz suyu arıtma, Şehir suyu arıtma, Atık su arıtma, Nehir suyu arıtma için; Yüzey borulama sistemleri, Yumuşatma sistemleri, Ters Ozmoz sistemleri, Ultra filtrasyon sistemleri Deiyanizasyon sistemleri, Yüzey suyu arıtma sistemleri, Kimyasal dozaj sistemlerini projelendirerek her kapasiteyi cevaplayacak şekilde ürün ve hizmetini sunmaktadır.

Evsel arıtma sektöründe kaliteli ürün ve yedek parça çeşitliliğine stok gücünü de ekleyerek Evsel arıtma tedarikçisi olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen ESLİ Endüstri ISO 9001, ISO 14001, Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik, CE, Yerli Malı, TSEK, Hizmet Yeterlilik, OHSAS 18001, ISO 13485, EC kalite belgelerine sahiptir.

REW İstanbul 2019’da ürünlerini tanıtacak olan ESLİ Endüstri 9 Hall B-12 nolu standında ziyaretçilerini karşılayacak.

Haberin devamı için tıklayınız…

Fuarda Sergilenecek Markaların İsimleri:

Aqualine, Oltremare, KOCH, Ionpure, Canpure, Hydranautics, LG, Aqualys, İnge

Fuarda Sergilenecek Ürünlerin Özellikleri:

Aqualine – Esli firmasının tescilli markası olup endüstriyel ürünlerin genel adıdır. Aqualine markası ile ters ozmoz sistemleri, filtrasyon sistemleri, ultrafiltrasyon sistemleri, MBR sistemleri, EDI sistemleri üretilmektedir.

LG, Hydaranautics, Oltremare: ters ozmoz membranı olup, kullanım suyu, kuyu suyu, arıtılmış atıksu ve deniz suyu arıtımında kullanılmaktadır

KOCH, Canpure: atıksu arıtımında kullanılan MBR filtreleridir

Aqualys, İnge: Su ve atıksu arıtımı alanında kullanılan ultrafiltrasyon modülleridir.

Canpure, Ionpure: Enerji santrallerinde elektrik üretiminde kullanılacak saf suyun elde e dilmesi amacıyla kullanılmaktadır