English

REW İstanbul

Kärcher Türkiye temizlik makina, aksesuar ve kimyasallarını ziyaretçileriyle buluşturacak

Kärcher, 1935 yılında Almanya’da Alfred Kärcher tarafından kurulmuştur. Temizlik makina, ekipman ve aksesuarlarının yanı sıra, temizlik kimyasalları ve deterjanlarını da üretmektedir. Dünya üzerinde 190’ı aşkın ülkede 40.000 satış noktasından kullanıcılara hizmet sağlamaktadır. 10 binin üzerinde çalışanı ile Kärcher, 80 yılı aşkın bir süredir hem profesyonel kullanıcılara hem de ev kullanıcılarına yenilikçi temizlik çözümleri sunmaktadır.

REW İstanbul fuarında endüstriyel ve ticari kullanıcılarla buluşmak, ulusal ve yerel kamu sektörlerinden satın alma profesyonelleri ile tanışma fırsatı sağlamak amacıyla yer alan firmanın fuar süresince sergileyeceği ürünler;

Basınçlı Yıkama Makineleri – Basınçlı yıkamada daha fazla güç için daha az tüketim, daha kısa temizleme süresi ile daha uzun servis ömrü sunar.

Belediye Ekipmanları – Kärcher' in belediyeler için temizlik ekipmanları, farklı kullanım amaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Yüksek performanslı vakumlu süpürücüler ve farklı alanlar için çok amaçlı ekipman kullanımları maksimum verimliliği sağlayan ekipmanlardır.

Zemin Bakım ve Temizleme Makineleri – Elastik ve sert yüzeylerin temizliği, derinlemesine temizlik, yüzey bakım ve cilalama için idealdir. Düz yüzey ve kenarların temizliği için uygundur.

Elektrik Süpürgeleri - Yüksek kalite ve dayanıklılığın yanı sıra yenilikçi filtre sistemi ve kullanım rahatlığı ile ön plana çıkıyor. Avrupa'da satılan her makine gibi AB enerji etiketine sahip ürünlerdir.

Halı Yıkama Makineleri – Tekstil yüzeylerdeki kirlerin vehalıların derinlemesine temizlenmesi için çok yönlüdür. Kärcher halı yıkama makineleri ayrıca döşeme ve araç koltuklarının fiber-derin temizliği için de idealdir.