English

REW İstanbul

MENSAD İç ve Dış Ticaret, NGR Geri Dönüşüm Makinesiyle REW İstanbul’da

25 yıllık ithalat ve ihracat konularında deneyimli, yabancı lisan bilen elemanları bünyesinde bulunduran Mensad, kurulduğundan beri bütün müşterilerini şirket ortağı gibi görmektedir. Önce hizmet anlayışı ile teknik bilgi ve dünya bağlantıları ile müşterilerinin ihtiyacına cevap verebilmek ve onları daha fazla memnun edebilmek için, her gün daha fazla gayret göstermektedir. Dışa dönük ve sürekli gelişimi amaçlayan bir firma olarak MENSAD, gerek yurtiçi, gerekse yurtdışında, sektörlerle ilgili her türlü teknolojik ve bilimsel gelişimi günü gününe takip etmekte, fuar, eğitim gezileri, seminer ve konferanslarda aktif olarak yer almaktadır.

Güçlü bir takım ruhu ile sadece bilgi ve deneyimleri ile değil, teknolojik yenilikleri de müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Kalite, güven, tutarlılık, kendini sürekli geliştirme, ben değil biz anlayışı, insana ve çevreye saygı gibi evrensel ilkeleri kendine rehber edinen MENSAD; bu konular ile ilgili her türlü yatırımı yapmakta, üzerine düşen görevleri yerine getirmektedir. Mensad yurtiçi ve yurtdışı temsilcilik ile danışmanlık hizmetleri vermektedir. “Araştırma ve geliştirme” ye oldukça önem veren firma, müşterilerine sağlayacağı teknik bilgi sayesinde ürün kalitesinin iyileştirmesini ve yeni ürünler geliştirilmesini sağlamaktadır.

REW İstanbul’un sektördeki önemine vurgu yapan MENSAD İç ve Dış Ticaret, baskılı – baskısız, LDPE, LLDPE, HDPE, PP, PET, PA, PCPS, PA, PMMA materyallerini parçalayıp, eritip, tanecikler halinde ufaltarak tekrar ekstrüzyon makinalarında değerlendirilebilir hale getiren NGR Next Generation Geri Dönüşüm Makinesini REW İstanbul’da ziyaretçileriyle buluşturacak.