English

REW İstanbul

Mercedes-Benz Türk A.Ş. REW İstanbul 2015’te

Özellikle 6 ton ve üzeri kamyon pazarına son teknolojilerin yer aldığı araçlarıyla liderlik eden Mercedes-Benz Türk, 11-13 Haziran tarihlerinde REW İstanbul 2015’te ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

1986 yılında Türkiye'nin büyüme potansiyeline paralel olarak Mercedes-Benz Türk, Orta Anadolu ili Aksaray’da kamyon üretimine başlamıştır. Bugün İstanbul’da Hoşdere Fabrikası’nda şehirlerarası ve belediye tipi otobüsler, Aksaray Fabrikası’nda ise hafif, orta ağır ve ağır sınıf kamyonlar ve çekiciler üreten Mercedes-Benz Türk ana şirketi Daimler AG çatısı altındaki tüm otomobil markalarının ithalatını ve satışını da yapmaktadır.

En güncel teknolojilerle donatılan, yüksek kaliteli ürünleri sayesinde Mercedes-Benz Türk, Türkiye şehirlerarası otobüs pazarında ve 6 ton üzeri kamyon pazarında lider konumundadır.

Axor 1824 K, Atego 1518 C, Actros 2532 model kamyonlarını sergileyecek olan Mercedes-Benz, REW İstanbul’u alanında en büyük ve başarılı organizasyon olarak değerlendirirken fuarda ilgili kişi ve kurumlarla bir araya gelecek olmanın öneminden bahsediyor. Fuar ziyaretçileri Mercedes-Benz yetkilileriyle 7. Salon C-60 nolu standında görüşebilirler.