English

REW İstanbul

ProMIS, iWorkBetter Laboratuvar Yönetimi Yazılımını 16-19 Mart’ta REW İstanbul’da tanıtacak

ProMIS Proses Kontrol ve Yönetim Bilişim Sistemleri Ltd. Şti. bünyesinde üretilmiş, ODTÜ Teknokent'teki yazılım geliştirme ofislerinde geliştirilen iWorkBetter Laboratuvar Yönetimi yazılımı, bütün laboratuvar süreçlerinin yönetilmesinin yanı sıra web tabanlı komple bir şirket yönetim platformudur.
Türkak 17025 sertifikalı mühendisler tarafından geliştirilmiş olan iWorkBetter, numune kabulden faturalandırmaya kadar geniş bir yelpazede çözümler sunar.

Etkin kayıt ve raporlama sistemi, kalite yönetim sistemi mantığına uygunluğu, esnek yapısı, kullanıcı dostu ve web tabanlı olması gibi özellikleriyle de ön plana çıkmaktadır.

iWorkBetter ekibi lisanslama sonrası eğitim sürecinde ve teknik destek konularında ihtiyaç duyulan her an müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. REW İstanbul’u sektördeki firmaları bir araya getiren ve kaliteli ilişkiler kurulmasını sağlayan bir platform olarak değerlendiren ProMIS, Laboratuvar Yönetimi Yazılımı iWorkBetter’ı 13. Salon H-32 nolu standında ziyaretçileriyle buluşturacak.

Firmaya www.iworkbetter.com internet sitesinden ulaşılabilinir.