English

REW İstanbul

Sektöre yenilikçi çözümler sunan Star Analitik laboratuvar cihaz ve sarflarını REW İstanbul’da sergileyecek

Star Analitik, çevre, gıda, ilaç, kimya, demir-çelik, enerji, madencilik ve sağlık gibi birçok farklı alanda tecrübesi ve teknolojisiyle, müşterilerine yenilikçi analitik çözümler sunmaktadır. Bu amaçla, dünyanın farklı ülkelerinden talebe göre en hızlı şekilde laboratuvar cihaz ve sarfları ithalatı gerçekleştirmektedir.

REW İstanbul’a kamu kurum ve kuruluşları ile su ve atık su alanında çalışan çevre birimleriyle bir araya gelmek için katılan Star Analitik; fuar süresince Macherey Nagel markalı su ve atık su analiz çözümlerini, Skalar markalı katı ve sıvı tüm numunelerin karbon ve azot analizi sistemlerini, Olfasense markalı koku yönetimi, ölçüm ve örnekleme ürünlerini, içme suları dezenfeksiyonu, atık su arıtma prosesleri, endüstriyel sular, soğutma suları için Dosatronic markalı ölçüm ve dozajlama sistemlerini 13. Salon H-24 nolu standında ziyaretçileriyle buluşturacak.

Fuarda Sergilenecek Ürünlerin Özellikleri:

Macherey Nagel: Su ve atık su analiz teknolojisinde, portatif ve masaüstü fotometre, spektrofotometre ve analiz kitleri başta olmak üzere, test striplerine kadar geniş ürün çeşitliliğini hizmetinize sunmaktadır.

Skalar: Katı, sıvı tüm numunelerin uluslararası normlara uygun olarak başta Toplam Organik Karbon (TOC) olmak üzere, tüm karbon türevlerinin TC, TIC, EC, DOC, POC, NPOC analizi, toplam azot ve Kjeldahl azotu ile toplam Elementel CN Analizi, Dumas Azot-Protein Analizi sistemlerini sunmaktadır.

Olfasense: Koku yönetimi, ölçümü ve örnekleme ürünleri ile alanında dünyanın önde gelen profesyonel hizmet sağlayıcısı olup, laboratuvar tipi Olfaktometre modelleri ile uluslararası çevre mevzuatlarına uygun olarak kesin sonuçlar ve mutlak memnuniyet sağlayan sistemler sunmaktadır.

Dosatronic: İçme suları dezenfeksiyonu, atık su arıtma prosesleri, endüstriyel sular, soğutma suları ve havuz suları için kontrol, ölçüm ve dozajlama sistemleri sunmaktadır.