English

REW İstanbul

Sistematik Konteyner firmalara özel çözümleriyle REW İstanbul’da!

Tehlikeli atık, yanıcı parlayıcı ve özel kimyasal maddelerin depolanması ve saklanması anlamında Ex-Proof özellikli konteyner saklama odaları yapan Sistematik Konteyner firmaların ihtiyaçlarına çözüm sağlayan özel üretim konteynerleri STM 001ve STM 002 ile REW İstanbul 2018’de yerini alıyor. Ayrıca Ex-Proof klima, Ex-Proof fan ve yangın söndürücü sistem akupleli paslanmaz özellikli konteynerler da 14. Salon D-62’DE ziyaretçilerle buluşacak.

Makine ve Mekatronik mühendisi kadrosuyla tehlikeli atık, yanıcı parlayıcı ve özel kimyasal maddelerin depolanması ve saklanması anlamında Ex-Proof özellikli konteyner saklama odaları yapan Sistematik Konteyner firmaların ihtiyaçlarına çözüm sağlayan özel üretim konteynerları STM 001 ile REW İstanbul 2018’de yerini alıyor.

Sunacağı markalar arasında olan STM 001 modeli yüksek tehlikeli yanıcı parlayıcı maddelerin saklandığı konteyner; STM 002 modeli ise; firmaların ihtiyaçlarına çözüm sağlayan özel üretim konteynerler olma özelliği taşıyor. Aynı zamanda yangına dayanıklı, Ex-Proof klima, Ex-Proof fan ve yangın söndürücü sistem akupleli paslanmaz özellikli olan bu konteynerler REW İstanbul fuarında ziyaretçilerle buluşacak.