English

REW İstanbul

Star Analitik Cihazlar laboratuar cihazlarıyla REW İstanbul'da

10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip kadrosuyla Star Analitik Cihazlar olarak; günümüz modern laboratuar gelişmeleri ve artan rekabet koşullarına paralel olarak, müşterilerine hızlı ve etkin çözüm ortaklığı misyonu ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektördeki ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Sahip olduğu profesyonel ekip ile çağımız teknolojilerini yakından takip ederek, tüm laboratuar ihtiyaçlarına, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen sıralarda olacak seçkin ve tercih edilen bir kuruluş olmak ve dünyada önde gelen üretici firmalar ile faaliyet alanlarını birleştirerek hizmet alanını geliştirme hedefindedir.

Çevre, gıda, ilaç, kimya, demir-çelik, enerji, madencilik ve sağlık gibi birçok farklı alanda bilgi birikimi, tecrübe ve teknolojisiyle yenilikçi, analitik çözümler sunmaktadır.

REW İstanbul'u sektördeki en önemli partneri olarak değerlendiren Star Analitik fuar süresince 12. Salon F-22 nolu standında Macharey-Nagel, Skalar, Olfasense markalı ürünlerini sergileyecek.

Fuarda sergilenecek ürünlerin teknik özellikleri;

Uv-Vıs Ve Filtreli Spektrofotometreler, Fotometreler, Su Analiz Kitleri Ve Ekipmanları

Toplam Organik Karbon Analizörleri Ve Azot Analiz Sistemleri

Koku Analiz Sistemleri Ve Ekipmanları