English

REW İstanbul

Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul, 13. kez kapılarını açtı!

Avrasya’nın lider çevre teknolojileri buluşması, 16-19 Mart 2017 tarihlerinde Tüyap İstanbul’da 4 gün süreyle sektörü ağırlıyor…

İFO Fuarcılık tarafından, “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” başlıkları altında organize edilen Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul 2017, 16 Mart’ta Tüyap Beylikdüzü’nde kapılarını açtı. Alanında 13 yıldır ticaretin merkezi haline gelen fuar, geri kazanım tesis ve teknolojilerinden, atık suyun geri kazanımına, yenilenebilir enerjiden, atıktan hammadde elde edilmesine kadar sanayinin ihtiyaç duyduğu tüm teknolojileri yerinde görebilme ve karşılaştırabilme imkanı sunuyor. Fuarda, belediyeler ve yerel yönetimler, çevre temizlik araçları ile araç üstü ekipmanlarına ilişkin alternatif modelleri de bir arada görebiliyor. REW İstanbul 2017 ziyaretçileri ayrıca, iş sağlığı ve güvenliği alanına ilişkin en yeni ürün ve hizmetleri de, eş zamanlı düzenlenen İSG Avrasya fuarında takip edebiliyor.

Tüyap’ta düzenlenen REW İstanbul, 13. kez BDT Ülkeleri, Balkanlar, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan ziyaretçileri ağırlıyor. Yurt içi ve yurt dışından toplam 12 bin sektör profesyonelinin ziyaret edeceği fuarda, son teknoloji ürün ve hizmetlerin yanı sıra, sektörün gündeminde yer alan konuların görüşüldüğü konferanslar da yer alıyor.

REW İstanbul’un, İş Sağılığı ve Güvenliği Fuarı İSG Avrasya ile birlikte düzenleniyor olması da aynı anda iki organizasyonu birden gezme fırsatı bulan ziyaretçiler açısından çok önemli bir artı değer yaratıyor. Bu sayede ziyaretçiler, bir tarafta geri dönüşüm, çevre teknolojileri ve atık yönetimine dair son teknoloji ve hizmetleri takip ederken, aynı çatı altında “İş Emniyeti, İş Sağlığı, İş Güvenliği ile Eğitim, Danışmanlık ve Risk Analizi” alanındaki en yeni ürün, teknoloji, ekipman, hizmet ve uygulamaları da yakından görebiliyor.

Kamu ve özel sektörün çevre yatırımı konusundaki karar vericileri yine REW İstanbul’da!

REW İstanbul, 16 Mart Perşembe günü başlayan 13. buluşmasında, üretimlerinden ötürü çevre yatırımı yapmakla yükümlü KOBİ’leri, ağır sanayi kuruluşlarını, atıkların yönetimi konusunda sorumluluğu bulunan belediyeleri, Organize Sanayi Bölgesi yönetimlerini, çevre teknolojileri konusunda makine ve ekipman ürüten firmaları ve bu alanda iş kurmayı planlayan yatırımcıları ağırlıyor. Bu yılki organizasyonu, başta sanayi, ticaret ve zanaat sektörlerindeki karar verici yetkililer ile satınalma sorumluları olmak üzere yurt içi ve yurt dışından 12 bin profesyonel ziyaret edecek.

Alanında uzman konuşmacıların söz aldığı, zengin içerikli konferans programları ile sektör gündemlerini de fuara taşıyan REW İstanbul 2017 hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.rewistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.